“Vasaras programma” turpinās!

26.06.2019

“Vasaras programma” turpinās!

Bērni turpina aktīvi un lietderīgi pavadīt vasaras brīvlaiku.

10.06. – “Jautrie starti” Bērnunamā-patversmē “Priedīte” – bērnu komandas piedalījās jautrās stafetēs.

12.06. – Ekskursija uz "Daugavpils skrošu rūpnīcu", bērnu redzesloka un profesionālās orientācijas paplašināšanai.

13.06. – Atpūta pie dabas “Līksnas parkā” – parka izpēte, desiņu cepšana, peldēšana ezerā.

16.06. – Kinoteātra “Silverscreen” apmeklējums.

17.06. – Ekskursija uz SIA “Daugavpils ūdens”, bērnu redzesloka un profesionālās orientācijas paplašināšanai.

18.06. – Dzīvnieku patversmes “Otrā māja” apmeklējums – bērni noskatījās prezentāciju par drošības noteikumiem, saskaroties ar suņiem. Uzzināja, kā pareizi pienākt pie dzīvnieka, barot, glaudīt, pastaigāties.   

20.06. – "Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeja" apmeklējums. Tematiskā nodarbība “Soļojot caur laiku” – bērni uzzināja par etiķetes normām dažādos laika periodos Latvijā.

21.06. – “Vasaras svētki” ar Dariju Orlovsku – titula Mrs. QUEEN TOP of the World iegūvēju konkursā Mrs. TOP of the World 2018. Viņa organizēja bērniem izklaides programmu ar animatoru, akvagrīmu, "Multstory Daugavpils", cienastiem no gastrobāra “Yoggi Bear” un saldo vati.

23.06. – Līgo svētki Bērnunamā-patversmē “Priedīte” – tautas tradīciju ievērošana – ozola vainagu pīšana, kopīgs pikniks pie ugunskura.

27.06. – “Sporta svētki” kopā ar audzēkņiem no “Naujenes bērnunama”, brīvprātīgajiem no biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts”, vingrotājām no “Daugavpils vingrošanas skolas”, mūzikas pavadījumu no dīdžeja un cienastiem no kafejnīcas “Vēsma”. Kārtējo reizi pasākums tiek organizēts ar mūsu pilsētas iedzīvotājas iniciatīvu.

28.06. – Ekskursija uz izklaides parku “Avārijas brigāde”. Bērni apskatīja dinozauru taku ar kustīgiem dinozauriem, apmeklēja spēļu pilsētiņu, batutus, velokartu trasi un daudzas citas atrakcijas.

30.06. – 9 bērni aizbrauca uz nometni pie ezera Virogna.